The Team
The Alchemists won the last game 2-0 against Clovers
Injuries
Franklin Stevens has a knee fracture and is gona be out
The Team
The New Eco Friendly Stadium won a leafy award in 2016

Siatkówka

LV_BET_PL_1500_KUBA_730x120
25.09.2020 14:45
25.09.2020 14:45
25.09.2020 17:30
25.09.2020 17:30
25.09.2020 17:30
Siatkówka > Liga Siatkówki Kobiet
25.09.2020 20:30
Siatkówka > Liga Siatkówki Kobiet
25.09.2020 20:30
25.09.2020 20:30

Siatkówka Online - mecze na żywo w internecie

Dołączyliśmy do najlepszych siatkarzy

W 1949 roku zostały rozegrane pierwsze Mistrzostwa Świata w Siatkówce. Wówczas nie było nas na tej imprezie, ale teraz nie przegapimy żadnego siatkarskiego pojedynku. Jesteśmy dla kibiców wszędzie tam, gdzie dzieje się coś istotnego. Podczas rozgrywek polskiej ligi, na turniejach rangi mistrzowskiej, na Lidze Mistrzów, Lidze Światowej i Igrzyskach Olimpijskich.

Obok piłki nożnej to właśnie siatkówka ma największą rzeszę kibiców w naszym kraju. Fani towarzyszą naszym reprezentacyjnym drużynom w każdym zakątku świata, zarówno podczas rozgrywek w Polsce, jak również w dalekim Tokio czy też Rio De Janeiro. Nie zawsze jest możliwość oglądania naszych siatkarzy z wykorzystaniem tradycyjnej telewizji, niekiedy można oglądać rywalizację w tej dyscyplinie tylko w płatnej telewizji. Tymczasem chęć kibicowania jest ogromna. Dlatego postanowiliśmy stworzyć dla Was portal, który będzie łączył sympatyków siatkówki ze sportowymi wydarzeniami. Nasz portal to siatkarskie mecze online, każdy pojedynek to wysokiej jakości transmisja. Dzięki temu obejrzycie wszystkie mecze Ligi Światowej, również te mecze, w których nie gra nasza reprezentacja. Śledzenie innych drużyn daje wiedzę o aktualnej formie naszych rywali, co w kontekście turniejowych oczekiwań, jest szalenie istotne. Zapewniamy transmisję live z meczów Polski, Włoch, Brazylii, Rosji, USA czy nawet egzotycznego Iranu.

Za pośrednictwem naszego portalu będziecie mogli też obejrzeć każdy mecz rangi mistrzowskiej, czy to mówimy u turnieju Mistrzostw Świata, czy Europy, u nas na pewno dostaniecie stream, który pozwoli przenieść się w magiczny i niezwykle emocjonujący świat sportu. Co ważne, nasze narodowe reprezentacje (męska i kobieca) należą do ścisłej światowej czołówki, dzięki czemu każdy turniej ma dla polskich kibiców szczególne znaczenie, w końcu zawsze walczymy u turniejowe zwycięstwo i sportowy prestiż. Stąd też i nasze transmisje dostosowane są do wysokiego poziomu gry siatkarzy, ten sport obejrzycie u nas za darmo i rewelacyjnej jakości. Oferujemy transmisję HD z polskimi komentatorami, możliwością czatowania z innymi użytkownikami.

Jesteśmy jedynym serwisem w sieci, który zapewnia doskonałe łącza transmisyjne w ramach rozgrywek polskiej Plus Ligi. W ramach naszej oferty zapewniamy mecze na żywo z Będzina, Trójmiasta po Radom, Olszyn i Częstochowę. Fani klubów ze swoich rodzinnych miast, czy regionu mogą śledzić i cieszyć się sukcesami swoich sportowych idoli. To siatkówka na najwyższym, światowym poziomie, meczyki zapewniają mnóstwo emocji.

Już dzisiaj dodaj nasz portal do ulubionych witryn w sieci. Spędzaj z nami każdy wolny czas, bo rozgrywki siatkarskie trwają prawie przez cały rok. Rozgrywki klubowe, reprezentacji, obejrzycie u nas także mecze z lig takich jak rosyjska i włoska. Mecze na zywo: jesteśmy wszędzie tam, gdzie piłka z impetem lata nad siatką. Wszędzie tam, gdzie fan siatkówki być powinien. Z nami nie przegapicie żadnego ważnego wydarzenia w tej dyscyplinie sportowej.