Tottenham Hotspur - Fulham transmisja online i TV na żywo
fot. pixabay.com

Tottenham Hotspur - Fulham transmisja online i TV na żywo

Tottenham Hotspur - Fulham – obowiązkowa pozycja dla każdego kibica!


Obecny sezon piłkarski przynosi wiele interesujących spotkań, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne poczynania najlepszych drużyn. Premier League nie rozczarowuje – nadchodzące mecze zapowiadają się naprawdę obiecująco! Już 13.01.2021 kibice będą mieli okazję oglądnąć długo wyczekiwane starcie pomiędzy Tottenham Hotspur a Fulham, które odbędzie się w Tottenham Hotspur Stadium. Fani tych drużyn nie mają wątpliwości – obu stronom bardzo zależy na zwycięstwie w tym starciu, dlatego można spodziewać się sportowych emocji na najwyższym poziomie. Warto zatem upewnić się, że nie przeoczy się tego ciekawego meczu i transmisji online!

Jedno z najciekawszych spotkań! Tottenham Hotspur - Fulham


Tottenham Hotspur będą grali na swoim terenie, lecz ciężko przewidzieć, czy bycie gospodarzem da im wystarczającą przewagę, aby poradzić sobie z Fulham. Starcie to może okazać się wyjątkowo wyrównane, dlatego wsparcie kibiców będzie tu kluczowe! Jeśli jest się fanem jednej z tych drużyn bądź po prostu chce się obejrzeć nieco dobrej piłki nożnej, zdecydowanie warto prześledzić to spotkanie.

Wygodne, nowoczesne oglądanie meczu Tottenham Hotspur - Fulham przez Internet


Brak możliwości osobistego oglądania meczu to żaden problem. Wielu kibiców może doświadczyć spotkań swoich ulubionych drużyn, korzystając z transmisji online. Śledzenie piłkarskich poczynań zza monitora jest niezwykle przystępne i wygodne, dlatego warto spróbować tych nowoczesnych form kibicowania – wspaniałe, kibicowskie przeżycia gwarantowane!

Ostatnio Tottenham Hotspur rywalizował z Fulham 20.01.2019 17:00:00 w Craven Cottage. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 1-2. Kolejne spotkanie Tottenham Hotspur z Fulham odbędzie się 30.12.2020 19:00:00 w Tottenham Hotspur Stadium.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Tottenham Hotspur - Fulham 3-1, Fulham - Tottenham Hotspur 0-3, Tottenham Hotspur - Fulham 3-1, Fulham - Tottenham Hotspur 1-2, Tottenham Hotspur - Fulham 0-1, Fulham - Tottenham Hotspur 0-3, Tottenham Hotspur - Fulham 2-0, Fulham - Tottenham Hotspur 1-3, Tottenham Hotspur - Fulham 1-0, Fulham - Tottenham Hotspur 1-2, .

Tottenham Hotspur - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Tottenham Hotspur zajmuje 5 w lidze Premier League. Po 16 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 29 punktów, na które złożyło się 8 zwycięstw, 5 remisy i 3 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 29 bramek zdobytych i 15 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Tottenham Hotspur rywalizowali w tym sezonie ligowym 8. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 1 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek.

Fulham - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Fulham zajmuje 18 w lidze Premier League. Po 15 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 11 punktów, na które złożyło się 2 zwycięstw, 5 remisy i 8 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 13 bramek zdobytych i 23 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Fulham rywalizowali w tym sezonie ligowym 8. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 0 zwycięstw, 4 remisów i 1 porażek.Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Tottenham Hotspur - Fulham? 13.01.2021, godz. 21:15

Video

Podobne artykuły