Burnley FC - Manchester United transmisja online i TV na żywo
fot. pixabay.com

Burnley FC - Manchester United transmisja online i TV na żywo

Burnley FC - Manchester United – obowiązkowa pozycja dla każdego kibica!


Obecny sezon piłkarski przynosi wiele interesujących spotkań, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne poczynania najlepszych drużyn. Premier League nie rozczarowuje – nadchodzące mecze zapowiadają się naprawdę obiecująco! Już 12.01.2021 kibice będą mieli okazję oglądnąć długo wyczekiwane starcie pomiędzy Burnley FC a Manchester United, które odbędzie się w Turf Moor. Fani tych drużyn nie mają wątpliwości – obu stronom bardzo zależy na zwycięstwie w tym starciu, dlatego można spodziewać się sportowych emocji na najwyższym poziomie. Warto zatem upewnić się, że nie przeoczy się tego ciekawego meczu i transmisji online!

Jedno z najciekawszych spotkań! Burnley FC - Manchester United


Burnley FC będą grali na swoim terenie, lecz ciężko przewidzieć, czy bycie gospodarzem da im wystarczającą przewagę, aby poradzić sobie z Manchester United. Starcie to może okazać się wyjątkowo wyrównane, dlatego wsparcie kibiców będzie tu kluczowe! Jeśli jest się fanem jednej z tych drużyn bądź po prostu chce się obejrzeć nieco dobrej piłki nożnej, zdecydowanie warto prześledzić to spotkanie.

Wygodne, nowoczesne oglądanie meczu Burnley FC - Manchester United przez Internet


Brak możliwości osobistego oglądania meczu to żaden problem. Wielu kibiców może doświadczyć spotkań swoich ulubionych drużyn, korzystając z transmisji online. Śledzenie piłkarskich poczynań zza monitora jest niezwykle przystępne i wygodne, dlatego warto spróbować tych nowoczesnych form kibicowania – wspaniałe, kibicowskie przeżycia gwarantowane!

Ostatnio Burnley FC rywalizował z Manchester United 22.01.2020 21:15:00 w Old Trafford. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2. Kolejne spotkanie Burnley FC z Manchester United odbędzie się 12.01.2021 21:15:00 w Turf Moor.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Burnley FC - Manchester United 0-2, Manchester United - Burnley FC 2-2, Burnley FC - Manchester United 0-2, Burnley FC - Manchester United 0-1, Manchester United - Burnley FC 2-2, Burnley FC - Manchester United 0-2, Manchester United - Burnley FC 0-0, Manchester United - Burnley FC 3-1, Burnley FC - Manchester United 0-0, .

Burnley FC - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Burnley FC zajmuje 16 w lidze Premier League. Po 15 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 16 punktów, na które złożyło się 4 zwycięstw, 4 remisy i 7 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 9 bramek zdobytych i 20 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Burnley FC rywalizowali w tym sezonie ligowym 7. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.

Manchester United - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Manchester United zajmuje 2 w lidze Premier League. Po 16 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 33 punktów, na które złożyło się 10 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 33 bramek zdobytych i 24 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Manchester United rywalizowali w tym sezonie ligowym 9. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 4 zwycięstw, 1 remisów i 0 porażek.Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Burnley FC - Manchester United? 12.01.2021, godz. 21:15

Video

Podobne artykuły