• Polecane spotkania
Borussia Monchengladbach U19 - FC Barcelona U19
Agnieszka Radwańska - Caroline Wozniacki
Mediolan - Turyn
Atletico Madryt U19 - Bayern Monachium U19
Napoli U19 - Benfica Lizbona U19
  • Najnowsze artykuły
Zapowiedź: Sampdoria Genua - Inter Mediolan
Zapowiedź: Liverpool FC - Manchester United
Zapowiedź: Twente Enschede - FC Zwolle
Zapowiedź: Borussia Dortmund - FC Koln
Zapowiedź: Legia Warszawa - Wisła Kraków
  • Najnowsze skróty
Stade Rennes - Saint Etienne 0 : 1
Sporting Braga - Rio Ave 1 : 0
Norrkoping - Zenit St. Petersburg 2 : 3
Unicaja Malaga - Lokomotiv Kubań 64 : 82
PSV Eindhoven - FC Utrecht 1 : 3

07:00 Turniej ATP w Chengdu Turniej ATP w Chengdu - Rozwiń

14:00 Liga Młodzieżowa UEFA Borussia Monchengladbach U19 - FC Barcelona U19 Rozwiń

14:30 Agnieszka Radwańska - Caroline Wozniacki Agnieszka Radwańska - Caroline Wozniacki Rozwiń

15:00 Eliminacje Mistrzostw Europy w tenisie stołowymoglądaj » Mediolan - Turyn Rozwiń

16:00 Liga Młodzieżowa UEFA Napoli U19 - Benfica Lizbona U19 Rozwiń

16:00 Liga Młodzieżowa UEFA Atletico Madryt U19 - Bayern Monachium U19 Rozwiń

17:00 Presov - Metalurg Skopje Presov - Metalurg Skopje Rozwiń

17:45 Puchar Polski Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok Rozwiń

18:00 Liga Młodzieżowa UEFA Celtic U19 - Manchester City U19 Rozwiń

18:00 KPR Legionowo - Orlen Wisła Płock KPR Legionowo - Orlen Wisła Płock Rozwiń

18:30 Pogoń Szczecin - VIVE Kielce Pogoń Szczecin - VIVE Kielce Rozwiń

18:30 Rhein-Neckar Lowen - Celje Pivovarna Lasko Rhein-Neckar Lowen - Celje Pivovarna Lasko Rozwiń

20:00 Liga Mistrzów Studio Ligi Mistrzów - Rozwiń

20:15 SC Magdeburg - HSG Wetzlar SC Magdeburg - HSG Wetzlar Rozwiń

20:30 BM Benidorm - FC Barcelona Intersport BM Benidorm - FC Barcelona Intersport Rozwiń

20:45 Liga Mistrzów MultiLiga Mistrzów - Transmisja łączona Rozwiń

20:45 Liga Mistrzów Ludogorets - Paris Saint Germain Rozwiń

20:45 Liga Mistrzów Arsenal Londyn - FC Basel Rozwiń

20:45 Liga Mistrzów Besiktas Stambuł - Dynamo Kijów Rozwiń

20:45 Liga Mistrzów Napoli - Benfica Lizbona Rozwiń

20:45 Liga Mistrzów Borussia Monchengladbach - FC Barcelona Rozwiń

20:45 Liga Mistrzów Celtic Glasgow - Manchester City Rozwiń

20:45 Liga Mistrzów Atletico Madryt - Bayern Monachium Rozwiń

20:45 Liga Mistrzów FK Rostov - PSV Eindhoven Rozwiń

01:30 MLS Montreal Impact - San Jose Earthquakes Rozwiń

01:30 MLS DC United - Columbus Crew Rozwiń

01:30 MLS Toronto FC - Orlando City Rozwiń

01:45 Futsal Mistrzostwa Świata w Futsalu - Rozwiń

02:45 Copa Sudamericana Belgrano - Coritiba Rozwiń

04:30 MLS Seattle Sounders - Chicago Fire Rozwiń

17:00 Liga Europy FK Astana - Young Boys Rozwiń

17:00 Liga Europy FK Qabala - FSV Mainz 05 Rozwiń

17:00 Dinamo Bukareszt - Motor Zaporoże Dinamo Bukareszt - Motor Zaporoże Rozwiń

19:00 Liga Europy Ajax Amsterdam - Standard Liege Rozwiń

19:00 Liga Europy Celta Vigo - Panathinaikos Ateny Rozwiń

19:00 Liga Europy Szachtar Donieck - Sporting Braga Rozwiń

19:00 Liga Europy Schalke 04 Gelsenkirchen - Red Bull Salzburg Rozwiń

19:00 Liga Europy FK Krasnodar - Nice Rozwiń

19:00 Liga Europy ACF Fiorentina - Karabach Agdam Rozwiń

19:00 Liga Europy Slovan Liberec - PAOK Saloniki Rozwiń

19:00 Liga Europy Sparta Praga - Inter Mediolan Rozwiń

19:00 Liga Europy Hapoel Be'er Szewa - Southampton Rozwiń

19:00 Liga Europy FC Zurich - Osmanlispor Rozwiń

19:00 Liga Europy Steaua Bukareszt - Villarreal CF Rozwiń

19:05 Liga Europy KAA Gent - Konyaspor Rozwiń

21:05 Liga Europy Fenerbahce Stambuł - Feyenoord Rotterdam Rozwiń

21:05 Liga Europy Manchester United - Zoria Ługańsk Rozwiń

21:05 Liga Europy Olympiakos Pireus - APOEL Rozwiń

21:05 Liga Europy Saint Etienne - Anderlecht Bruksela Rozwiń

21:05 Liga Europy Zenit St. Petersburg - AZ Alkmaar Rozwiń

21:05 Liga Europy Dundalk - Maccabi Tel Awiw Rozwiń

21:05 Liga Europy Austria Wiedeń - Viktoria Pilzno Rozwiń

21:05 Liga Europy AS Roma - Astra Giurgiu Rozwiń

21:05 Liga Europy Athletic Bilbao - Rapid Wiedeń Rozwiń

21:05 Liga Europy Racing Genk - US Sassuolo Rozwiń

23:30 Liga Europy Studio Ligi Europy - Rozwiń